Nápověda

Dobrý den,

zde naleznete nápovědu. Při kliknutí na nadpis tématu se vysvětlivky posunou na dané téma:
Registrace

Registrace je společná pro všechny naše projekty, tedy pro www.evizitka.cz, www.vernisaz.cz . Mezi projekty můžete plynule přecházet bez nutnosti opětovného přihlášení, pokud jste se již do jednoho přihlásili.

 1. stiskněte tlačítko „registrace“ vpravo pod přihlášením
 2. zvolte vaši přezdívku a zadejte váš funkční email, nezadávejte emaily, ke kterým nemáte přístup. Pokud je přezdívka obsazena, zvolte jinou. Vámi zadaný email nebude nikde v systému zveřejněn, složí pouze pro vaši registraci a systémové zprávy.
 3. Stiskněte tlačítko „odeslat“. Na Vámi zadaný email bylo odesláno heslo pro dokončení registrace. Registraci je možné dokončit nejpozději do 7 dnů, jinak bude nick smazán a uvolněn dalším zájemcům.
 4. Na vámi zadanou emailovou adresu obdržíte od našeho systému přidělené heslo, které je pak možno po přihlášení změnit.
 5. Zadejte jméno a heslo v menu pro přihlášení na titulní straně vpravo
 6. dokončete registraci vyplněním povinných údajů a zvolte, zda chcete dostávat vzkazy. Vzkazy nebudete dostávat na váš email, ale budou uchovány ve schránce pro vzkazy do schránky ve vaší administraci. Z důvodu ochrany proti spamu není v našem systému možní zveřejnit váš email. Doporučujeme vložit pravdivé informace, vyhnete se tak komplikacím při soutěžích a dalších akcích. Jméno, příjmení ani datum narození nebude zveřejněno, zveřejněn bude pouze věk a město vašeho bydliště.
 7. Po dokončení registrace se vám zobrazí menu vaší administrace a můžete vyplnit i váš „rozšířený profil“ a můžete vkládat fotografie. Rozšířený profil bude zveřejněn pouze zaregistrovaným uživatelům.

Přihlášení

Po registraci obdržíte od našeho systému email s vámi zvoleným nickem a systémem automaticky vygenerovaným heslem. Na titulní straně vpravo zadejte jméno a heslo a přihlašte se. Upozornění – při nečinnosti delší než 15 minut vás systém automaticky odhlásí. V takovém případě je třeba se přihlásit znovu.

Osobní informace

Po registraci obdržíte od našeho systému email s vámi zvoleným nickem a systémem automaticky vygenerovaným heslem. Na titulní straně vpravo zadejte jméno a heslo a přihlašte se. Upozornění – při nečinnosti delší než 15 minut vás systém automaticky odhlásí. V takovém případě je třeba se přihlásit znovu.

 • Hudba - zde můžete zveřejnit a okomentovat jakou hudbu máte rádi.
 • Intimní - zde můžete zveřejnit a okomentovat intímní informace o vaší osobě.
 • Majetek - zde můžete zveřejnit a okomentovat vaše majetkové poměry.
 • Modeling - zde můžete zveřejnit a okomentovat fotografie a vyplnit příslušné údaje, pokud hledáte uplatnění v oblasti modelingu. Fotografie budou zveřejněny v sekci modeling a dále na tuto sekci bude směrována doména modeling.cz. Zveřejnění fotografií je zpoplatněno, ceny naleznete pod tlačítkem „ceník“ na titulní straně. Zveřejnění po dobu 365 dní za první sérii (32 fotek) v kategorii modeling - sms v ceně 79,- Kč, sms v ceně 50,- Kč na 365 dní za druhou až n-tou sérii v kategorii modeling. Před vložením fotografií je třeba vyplnit formulář ve vaší administraci pod tlačítkem modeling. Fotografie pak vložíte do kategorie „modeling“ v menu kategorií.
 • Oblíbené - zde můžete vyplnit co máte v oblibě.
 • Osobní fotky - zobrazení vámi vložených sérií a fotografií. Zobrazeny jsou titulní fotografie sérií, po kliknutí na titulní fotografii se zobrazí všechny fotografie v sérii.
 • Osobní údaje - rozšířené osobní údaje, doporučujeme vyplnit, pokud se chcete seznámit.
 • Postava
 • Povaha
 • Seznamka - Vyplňte, pokud se chcete seznámit. Vámi zadané údaje budou viditelné ve vašem profilu ostatním uživatelům. Údaje uvidí pouze registrovaní uživatelé
 • Zájmy - zde můžete vyplnit vaše zájmy - oporučujeme vyplnit pokud se chcete seznámit.
 • Závislosti - zde můžete vyplnit na čem jste závislí, závislost nemusí být vždy negativní.

Moje služby

Pod tímto tlačítkem naleznete přehled hrazených služeb s možností jejich objednání.
Jde o tyto služby:

Foto filtr

Uživatel prohlíží jenom fotky, které ještě neviděl. Pokud je služba objednána, pak po přihlášení vidíte pouze dosud neshléfdnuté fotografie. Službu lze aktivovat na toto období:

1 měsíc sms v ceně: 9,- Kč
3 měsíce sms v ceně: 30,- Kč
6 měsíců sms v ceně: 50,- Kč
12 měsíců sms v ceně: 79,- Kč

Foto plus

Možnost vložení dalších sérií. Vložení sérií je limitováno 50 včetně, každá série může obsahovat až 32 fotografií. Nad tento limit je možné navýšení:

navýšit limit o 10 serií, sms v ceně: 9,- Kč
navýšit limit o 50 serií, sms v ceně: 30,- Kč
navýšit limit o 100 serií, sms v ceně: 50,- Kč
navýšit limit o 200 serií, sms v ceně: 79,- Kč

Modeling

Zde můžete zveřejnit a okomentovat fotografie a vyplnit příslušné údaje, pokud hledáte uplatnění v oblasti modelingu. Fotografie budou zveřejněny v sekci modeling a dále na tuto sekci bude směrována doména modeling.cz. Zveřejnění fotografií je zpoplatněno, ceny naleznete pod tlačítkem „ceník“ na titulní straně. Zveřejnění po dobu 365 dní za první sérii (32 fotek) v kategorii modeling - sms v ceně 79,- Kč, sms v ceně 50,- Kč na 365 dní za druhou až n-tou sérii v kategorii modeling. Před vložením fotografií je třeba vyplnit formulář ve vaší administraci pod tlačítkem modeling. Fotografie pak vložíte do kategorie „modeling“ v menu kategorií.

vložení první série na jeden rok, sms v ceně: 79,- Kč
vložení každé další série na 1 rok, sms v ceně: 50,- Kč

Erotika

Tato kategorie je přístupná pouze registrovaným uživatelům starším 18 let. Část erotických fotografií je zakryta, po uhrazení této služby je možno prohlížet fotografie v plném rozsahu. Službu lze aktivovat na toto období:

12 hodin sms v ceně: 9,- Kč
2 dny sms v ceně: 30,- Kč
5 dní sms v ceně: 50,- Kč
7 dní dny sms v ceně: 79,- Kč

Vidím originály

Uživatel vidí originály u všech fotek, tedy je vidí ve velikosti v jaké byly vloženy, většinou mnohem větší, než jak jsou zobrazeny pro hlasování. Pro zobrazení je třeba kliknout myší na fotografii. Službu lze aktivovat na toto období:

1 měsíc sms v ceně: 9,- Kč
3 měsíce sms v ceně: 30,- Kč
6 měsíců sms v ceně: 50,- Kč
12 měsíců sms v ceně: 79,- Kč

VIP členství

Spojuje několik shora uvedených funkcí za výhodnější cenu. Službu můžete připsat sobě nebo připsat někomu jinému. Služba spojuje tyto funkce

foto filtr - skrytí fotek, které uživatel při předchozích přihlášeních již viděl
zobrazit originály - zobrazení originálů fotek ostatním uživatelům u první osobní serie
erotika - prohlížení fotek v kategorii erotika
vidím originály - zobrazení všech fotek ostatních uživatelů v originální velikosti


1 den sms v ceně: 9,- Kč
4 dny sms v ceně: 30,- Kč
7 dní sms v ceně: 50,- Kč
10 dní sms v ceně: 79,- Kč

Zobrazit originály

Zobrazení vlastních fotek v originální velikosti všem uživatelům, objednání zobrazení jedné série na období:

1 měsíc sms v ceně: 9,- Kč
3 měsíce sms v ceně: 30,- Kč
6 měsíců sms v ceně: 50,- Kč
12 měsíců sms v ceně: 79,- Kč

Poznámka: tuto službu je možné objednat vždy pro danou sérii ve vaší administraci.

Hlasovat pro celou sérii

Hlasovat pro celou sérii. Všechny fotky v sérii budou známkovatelné, tedy budou klasicky zobrazovány při listování (hlasování) na titulce. Všechny fotografie budou zveřejněny na titulce a tedy hlasovatelné na následující období:

1 měsíc sms v ceně: 9,- Kč
3 měsíce sms v ceně: 30,- Kč
6 měsíců sms v ceně: 50,- Kč
12 měsíců sms v ceně: 79,- Kč

Poznámka: tuto službu je možné objednat vždy pro danou sérii ve vaší administraci.

Oznámkuj fotku

Tuto službu je možno aktivovat pouze u vybrané fotografie. Služba umožňuje přidat násobek známky vybrané fotografii a to bez ohledu, zda chcete ohodnotit fotografii 1 nebo až 5. Je možno připsat následující násobky hodnotící známky:

2 x známka - sms v ceně: 9,- Kč
10 x známka - sms v ceně: 30,- Kč
25 x známka - sms v ceně: 50,- Kč
50 x známka - sms v ceně: 79,- Kč

Poznámka: tuto službu je možné objednat vždy pro jednu fotografii.

TOP SMS hlas

Přednostní zobrazení fotky. Tato služba umožňuje přednostní zobrazení vaší fotografie před ostatními na zvolené období. Výhodou této služby je, že bez ohledu na to, kdy jste fotografii vložili bude na evizitce nebo vernisáži zobrazena přednostně

Přidání TOP bodu k určité fotografii. TOP body zůstávají u fotky po určitou dobu, podle hodnoty smsky. Období, po které bude TOP bod platit, tedy období, po které bude fotografie zobrazována přednostně před fotografiemi „zdarma“ na evizitka.cz:

1 den sms v ceně: 9,- Kč
4 dny sms v ceně: 30,- Kč
7 dní sms v ceně: 50,- Kč
10 dní sms v ceně: 79,- Kč

Poznámka: tuto službu je možné objednat vždy pro jednu fotografii.

Přidej zlaťáky

Připsání zlaťáků ke svému nebo jinému účtu.

Úhrada prostřednictvím smsek, cena smsky je rovna počtu zlaťáků. Výhoda – nejste ve chvíli kdy chcete v budoucnu objednat službu odkázáni na to, zda máte dostatečně vysoký kredit na mobilním telefonu. Tedy získáte do vašeho trezoru:

9 zlaťáků za sms v ceně: 9,- Kč
30 zlaťáků za sms v ceně: 30,- Kč
50 zlaťáků za sms v ceně: 50,- Kč
79 zlaťáků za sms v ceně: 79,- Kč


Pozor – nepřehlédněte – VÝRAZNÉ SLEVY!:

Pokud chcete výrazně ušetřit za aktivaci vašich služeb, můžete zlaťáky na aktivaci všech služeb nakoupit pomocí peněžní složenky nebo převodu na náš účet – ušetříte 30 – 50 % ve srovnání s platbou pomocí sms. Pokud nakupujete zlaťáky za smsky, stojí jeden zlaťák 1,- Kč, pokud je chcete nakoupit úhradou pomocí peněžní složenky nebo převodu na bankovní účet, pak obdržená částka bude podělena 0,70- Kč a vyjde nakoupený počet zlaťáků, který vám bude připsán do 24 hodin od obdržení částky. Pokud bude úhrada vyšší něž 200,- Kč, bude sleva až 50 % ! podle tohoto klíče:
úhrada do 200,- Kč najednou při jednorázové platbě – sleva 30 %, cena zlaťáku 0,70 Kč
úhrada více jak 200,- Kč až do 500,- Kč najednou při jednorázové platbě – sleva 40% z částky nad 200,- Kč.
Pro příklad: uhradíte-li 300,- Kč, obdržíte slevu 30 % z 200,- Kč a 40 % ze 100,- Kč. Tedy za 400,- Kč obdržíte 285 + 167, tedy celkem 452 zlaťáků. Za sms byste obdrželi 300 zalťáků. Ušetříte 152,,- Kč
úhrada najednou při jednorázové platbě vyšší jak 500,- Kč – sleva 40 % z částky nad 500,- Kč.
Pro příklad při jednorázové platbě 800,- Kč jsou tyto slevy:
200,- Kč sleva 30% - obdržíte 285 zlaťáků
300,- Kč sleva 40 % - obdržíte 500 zlaťáků
300,- Kč sleva 50% - obdržíte 600 zlaťáků
celkem tedy za 800,- Kč obdržíte 1 385 zlaťáků, ušetříte 585,- Kč.

!!! Pozor !!!!
sleva 50% při jednorázové platbě ve výši 1000,- Kč a více. Pokud uhradíte 1.000,- Kč a více najednou, obdržíte slevu 50%. Za 1.000,- Kč obdržíte tedy 2 000 zlaťáků – úspora oproti nákupu pomocí sms je 1.000,- Kč!.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Při nákupu zlaťáků složenkou nebo bankovním převodem je třeba, abyste měli ve vaší administraci v části osobní údaje uvedeno vaše skutečné jméno a příjmení a skutečné město bydliště. Toto musí souhlasit s údaji na peněžní poukázce nebo u bankovního převodu. Bezprostředně po úhradě nám na náš email info@evizitka.cz napište, kdy a jakou částku jste uhradili. Informační email slouží ke snadnějšímu dohledání platby. Pokud vám nebudou zlaťáky připsány do 5 dní od data úhrady, zašlete nám na naši poštovní adresu notářsky ověřenou fotokopii složenky nebo výpisu z vašeho účtu.

Založené série

Po stisknutí tlačítka se vám zobrazí administrace všech vámi vložených serií a fotografií v nich. Zde můžete fotografie editovat, mazat, nebo je přidávat a zároveň objednávat příslušné sms služby.

Oblíbené fotky

Pokud jste přihlášeni a při prohlížení se vám líbí některý fotografie, pak stačí kliknutím na tlačítko „přidat do oblíbených“ pod danou fotografií tuto fotografii přidat do alba svých oblíbených fotografií ve vašem profilu. Snadno je tak vždy najdete.

Přidání fotografií

Fotografie může vložit pouze zaregistrovaný uživatel. Fotografie se vkládají do serií, každá může obsahovat až 32 fotografií. Do série můžete vložit pochopitelně i jen jednu fotografii, je třeba si však uvědomit, že je to nevýhodné. Náš systém má limit 50 vložených sérií za rok. Každá série může obsahovat 32 fotografií. Pokud tedy vložíte do každé série jen jednu fotografii, můžete jich za rok vložit maximálně 50, pokud však každou sérii naplníte, vložíte celkem 1 600 fotografií. Snažte se tedy každou sérii naplnit fotografiemi do limitu 32 fotografií. Fotografie s erotickou tematikou mohou být vkládány pouze do kategorie „erotika“, při vložení do jiné kategorie budou administrátorem přesunuty nebo smazány.

Postup vložení fotografií:

Fotografie se vkládají do serií, každá může obsahovat až 32 fotografií.

Založení série:

 • Nejprve nazvěte sérii ( u fotografií vaší osoby například váš nick).
 • Vyberte kategorii, kde má být fotografie zveřejněna ( u foto vaší osoby zvolte „fotky mé osoby“, u ostatních fotografií vyberte z výběru kategorií evizitky). Podtržené kategorie obsahují další členění (pro zobrazení klikněte na název kategorie, fotografie lze vložit pouze do nejnižší úrovně kategorie. POZOR!: Fotografie partnerů vkládejte do kategorií podle jejich pohlaví (muži/ženy) a vašich dětí do kategorie děti. Jedině tak dosáhnete toho, že fotografie budou zveřejněny nejen ve vašem profilu, ale současně i v odpovídající kategorii (muži / ženy / děti) a zvýšíte tak jejich návštěvnost. Fotografie rodiny a přátel vložte do kategorie „rodina“, snímky z dovolené „dovolená“, akce jako výročí, promoce, svatby do kategorie „události“. Pokud jste zadali že se chcete seznámit, fotografie budou automaticky zveřejněny i v kategorii „seznamka“.
 • Stiskněte tlačítko „uložit“, pak můžete vkládat fotografie. Pokud chcete přidat fotografii do již existující série, stiskněte tlačítko „založené série“
 • Pokud chcete vložit fotografie k vašemu seznamovacímu inzerátu, vložte je do kategorie "seznamka" - fotografie budou automaticky zobrazeny i v ve vašich osobních fotografiích a označeny "seznamka".
 • Vaše osobní fotografie vložte do kategorie "fotky mé osoby", budou automaticky zařazeny podle vašeho pohlaví do odpovídající kategorie.
 • Pokud máte zájem působit v oblasti modelingu, fotografie vložte ve vaší administraci do kategorie "modeling" projektu vernisaz.cz. Vložení fotografií do kategorie modeling je hrazenou službou.
Postup vložení fotky:
 • sérii máte přednastavenou, pokud chcete vložit do jiné série, vyberte v roletě, nebo zvolte založit novou sérii“ Počet sérií je omezen, proto využijte možnosti vložit až 32 fotografií do každé série.
 • Stiskněte tlačítko „procházet“, vyberte fotografii ve vašem počítači (klikněte na fotografii a stiskněte tlačítko „otevřít“
 • K fotografii můžete vložit popisek
 • Pokud vkládáte převzatou fotografii, uveďte zdroj – název, nebo www adresu
 • Stiskněte tlačítko „uložit fotku“ (nutno po každém vybrání fotografie před vložením další). Pokud chcete vidět fotografii tak, jak bude zobrazena, klikněte na ni myší.
 • Jako titulní fotka je automaticky zveřejněna první fotka v sérii. Chcete-li jako titulní zveřejnit jinou fotku ze série, zadejte u vybrané fotky „titulní fotka“ a dole stiskněte tlačítko „uložit“. Uložení může trvat déle, doba závisí na velikosti fotografie a rychlosti vašeho připojení. Každá vložená fotografie se po uložení objeví pod formulářem pro vložení.
 • Pro vložení další fotky stiskněte „přidat fotku“ (dole pod fotografiemi) a postup opakujte.
 • Po vložení poslední fotografie do série stiskněte tlačítko „uložit tuto sérii“ (dole pod fotografiemi).
 • Pro založení nové série stiskněte tlačítko „založení nové série“ dole pod fotografiemi.

Vzkazy

Po stisknutí tohoto tlačítka se dostanete do vaší schránky pro vzkazy. Pokud máte nový vzkaz, obdržíte avizo na váš email pokud si tuto službu aktivujete. Tlačítko signalizuje, pokud máte nová nepřečtený vzkaz. Čísla za tlačítkem udávají počet celkových a nepřečtených vzkazů. Ze své schránku můžete rovnou na vzkazy odpovídat, případně je mazat. Pokud vás kdokoli obtěžuje nevhodnými vzkazy, stačí je přidat do „ignorace“.

Ignorovaní uživatelé

Pod tímto tlačítkem naleznete seznam uživatelů, které jste zadali do ignorace, zde můžete uživatele přidávat do ignorace.

SMS známky

Pod tímto tlačítkem naleznete historii SMS známek (hodnocení), které jste obdrželi.

TOP SMS

Pod tímto tlačítkem naleznete historii TOP SMS bodů, které jste obdrželi.

Změna hesla

Pokud chcete změnit heslo, smažte ve formuláři „osobní informace“ stávající heslo a kontrolní heslo a vyplňte nové heslo včetně kontroly a na formuláři dole zadejte uložit.

Odhlásit

Tlačítko pro odhlášení ze systému

Titulní fotka série

První vložená fotka do zvolené série je automaticky nastavena jako titulní fotka série. Toto přednastavení změníte zakliknutím vedle textu "titulní fotka série" a následně potvrdíte stisknutím tlačítka "uložit" dole.

Titulní fotka profilu

Titulní fotka vašeho profilu je hlavní fotka prezentace vašich osobních fotek je automaticky nastavena tak, že je totožná s první fotkou z první série, kterou jste vložili. Pokud chcete zveřejnit jinou, stačí u vybrané fotografie stisknout tlačítko "Zvolit titulní fotkou profilu" pod fotkou.

Přihlášení
Jméno  
Heslo
 
TOPlist